Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm

Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm

Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm
Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm

Adaptor Konvertimi Baseus Nga Hdmi Ne Vga (Jo Anasjelltas)1080p Me Porte Micro + Aux 3.5mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 20cm

PERMASA : 48 x 28 x 10 mm

PORTA MICRO : 5V

PORTA AUDIO : 3.5mm

NGJYRA : E ZEZE

DALJE VGA : 480P, 576P, 720P, 1080P (MAX)

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE NGA PAJISJET ME PORTE HDMI(PS3 PRO / PS4, LAPTOP ETJ) DREJT PAJISJEVE ME PORTE VGA(MONITOR, PROJEKTOR, TELEVIZOR ETJ)
PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE HDMI DHE VGA

VECORI : KONVERTIM HD, SHIJONI VIDEO HD NE EKRAN TE MADH

MATERIAL TEPER REZISTENT  DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

CIP ME PERFORMANCE TE LARTE TRANSMETIMI

BAKER I ME SHTRESE KALLAJI PER TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE IMAZHIT

LIDHNI PS3 PRO / PS4 ME TELEVIZOR, LUANI LOJRA NE EKRAN TE MADH

PERSHTATET ME SHUMELLOJSHMERI PAJISJESH QE JANE TE PAJISUR ME PORTE HDMI

PERSHTATET ME SHUMICEN E SISTEMEVE TE OPERIMIT QE GJENDEN NE TREG SOT, SI WINDOWS, LINUX, MAC OS ETJ.

PERDORET DIREKT SAPO TE LIDHET, NUK KA NEVOJE PER INSTALIME SHTESE

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR LEHTE ME VETE DHE PER TA PERDORUR SA HERE JU NEVOJITET

Cmimi real Lek 2,200
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%