Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D

Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D

Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D
Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D

Kabell Hdmi 8m Baseus 30hz 3D

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 8m

DALJE : HDMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE, VIDEO DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM, VESHJE ME FIJE TE ENDURA PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE, 

REFRESH RATE 30HZ, CILESIA E IMAZHIT 4K,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KALIM TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT,


Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%