Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FISHE TYPE-C: 1.2m

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 100±3dB

MIKROFON : PO, HD

VECORI : VESHORE SUPER E BUTE ME VESHJE LEKURE,

NUK NDJENI LODHJE A PO DHIMBJE VESHI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

DIZENJIM PER ANULLIMIN E ZHURMAVE,

BOKSE ME CILESE TE LARTE OFROJNE TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

MUND TE LIDHET NJEHOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E BLUETOOTH-IT TE DISPONUESHME NE TREG ME SISTEM OPERATIV iOS DHE ANDROID,

MUNDESON LIDHJEN DHE NEPERMJET PORTES TYPE-C

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%