Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME GIMBAL

MODELI : B-40

MATERIALI : ABS + METAL

PERMASAT : 174 x 93 x 93mm

INPUTI : 3 x BATERI AA ( NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM )

NUMRI I LED-EVE : 72 COPE

TEMPERATURA : 2700 - 6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

PESHA MAKSIMALE : 265g

SUPORTON : iOS 10.0 E LART DHE ANDROID 8.1 E LART

KENDET E RREGULLUESHME : 360° HORIZONTALISHT, 37° VERTIKALISHT POSHTE DHE LART

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE RRETHORE LED TE FUQISHME PER CDO PERDORIM,

RROTULLIM 360 GRADE I UNAZES ME DRITE LED,

ME FUNKSIONIN E NDJEKJES SE FYTYRES, GIMBALI JU NDJEK DUKE VENDOSUR FOKUSIN KUDO QE TE SHKONI,

DIZENJIM ME VEND PER TA INSTALUAR NE TRIPOD,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRICIMIT TE LEDEVE.

PERDORIM ME EFIKAS I ENERGJISE, DUKE JU DHENE JETEGJATESI NE BATERI,

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%