Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU

COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU X
+
-
=

?
Porosit Tani

COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU

COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU
COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU
COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU
COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU
COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU

COVER I ZI COBLUE PER IPHONE 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 & 12 PRO MAX / 12 PRO TOTU

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MBROJTES

MARKA : COBLUE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE / SAMSUNG

MATERIALI : TPU + GOMINE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE.

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME KUADRATE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Size
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%