Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus

Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus

Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus
Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus

Cover Lekure Remax Beck Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : REMAX

MODELI : BECK SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE

NGJYRA : E ZEZE / KAFE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE TE VERTETE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE
Size
Color
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 700 Ulje 59%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%