Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu

Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu

Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu
Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu
Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu
Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu
Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu
Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu

Cover Lekure Me Xhep Mbrapa Per Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Totu

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER CARD PARTNER

MARKA :  COBLUE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + PU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM ME VEND PER KARTE ID OSE KREDITI


TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%