Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung

Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung

Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung

Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER 

MARKA :  POLO

MODELI : ME LEKURE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE, DIZENJIM SI MBESHTETESE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL CILESOR,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE E LEHTE

COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 500 Ulje 58%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%