Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria A / J / S & Note

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : --

MODELI : SLIM ULTRA-THIN

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Size
Cmimi real Lek 500 Oferte Lek 350 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER GOMINE