Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max

Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max

Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max

Cover Gomine + Plastike Me Figure Ya Design Earth Case Si Wallpaper Per Iphone X / Xs / Xs Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : YA DESIGN

MODELI : EARTH CASE 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  GOMINE + PLASTIKE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME GOMINE DHE PLASTIKE TE FORTE PER MBROJTE ANESORE,

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE
Size
Color
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER PLASTIKE