Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS

COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS X
+
-
=

?
Porosit Tani

COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS

COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS
COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS
COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS
COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS
COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS
COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS

COVER GOMINE ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE TJ KINGS WEAVING SERIES PER SAMSUNG NOTE 9 / NOTE 10 / NOTE 10 PLUS

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA :  TJ KINGS

MODELI : WEAVING SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : GRI / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM FANTASTIK  MODERN ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

NUK LE SHENJA GISHTASH

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%