Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note

Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note

Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note
Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note

Cover Gomine Me Fiber Karboni I-zore Carbon Fiber Thin Case Per Telefonat Samsung Seria S Dhe Note

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER CARBON FIBER

MARKA :  i-ZORE

MODELI : CARBON FIBER

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : E ZEZE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT ME FIBRA KARBONI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE
COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 400 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER GOMINE