Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Marble Series 2 Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : SIMPLE

MODELI :  MARBLE SERIES 2

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I BUKUR ME PAMJE MODERNE PLOT STIL

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Size
Color
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga COVER GOMINE