Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri Alcatel Seria Ot

Bateri Alcatel Seria Ot X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri Alcatel Seria Ot

Bateri Alcatel Seria Ot
Bateri Alcatel Seria Ot
Bateri Alcatel Seria Ot
Bateri Alcatel Seria Ot
Bateri Alcatel Seria Ot

Bateri Alcatel Seria Ot

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI

MARKA : ALCATEL

MODELI : BATERI LITHIUMI

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : ALCATEL

MATERIALI : LI-ION

PERDORIMI : BATERI NDERRIMI ORIGJINALE ALCATEL

VECORI : 100% BATERI TE REJA ORIGJINALE

CILESORE DHE JETEGJATE

KAPACITET I LARTE LITHIUMI INDUSTRIAL

E THJESHTE PER TU ZEVENDESUAR, ME SHUME PAK NJOHURI TEKNIKE TE NEVOJSHME

MODELI
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri Celulari
Oferte
Bateri Samsung Seria S & Note
samsung
nga Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%
Oferte
Bateri Samsung Seria J
samsung
nga Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 33%
Oferte
Bateri Huawei Seria G, P, Y & U
huawei
nga Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 44%
Oferte
Bateri Xiaomi
redmi
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,900 Ulje 37%