Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"

Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16" X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"

Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"
Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"

Cante Laptopi Me 2 Shtresa Per Laptop / Macbook Wiwu Me Permasa 14" Dhe 16"

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI ME 2 SHTRESA

MARKA : WIWU

PERMASA 1 : 14 INÇ 

PERMASA 2 : 16 INÇ 

NGJYRA : ZEZE

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE, E FORTE DHE REZISTENTE DHE ME 2 SHTRESA,

VESHJA E BREDSHME E BUTE QE NUK GERVISHT LAPTOPIN

DIZENJIM I THJESHTE DHE I HOLLE

ZINXHIRE CILESORE, LEVIZEN LEHTE DHE JANE REZISTENTE NDAJ NDRYSHKJES
Size
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,700 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Çanta