Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU

Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU

Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU
Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU

Cante Laptopi Kunder Ujit 14" WIWU

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT

MARKA : WIWU

MODELI : ALPHA SLEEVE

PERMASA : 14"

NGJYRA : E ZEZE 

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK + POLIESTER

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT, 

PAMJE ELEGANTE PLOT STIL,

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE,

E PA PERSHKUESHME NGA UJI,

VESHJA E BREDSHME E BUTE QE NUK GERVISHT LAPTOPIN,

DIZENJIM I THJESHTE DHE I HOLLE,

ZINXHIRE CILESORE, LEVIZEN LEHTE DHE JANE REZISTENTE NDAJ NDRYSHKJES

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Çanta