Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore

Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore X
+
-
=

?
Porosit Tani

Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore

Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore
Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore

Byzylyk Silikoni Shumengjyresh Remax Kunder Mushkonjave Me Esence Bimore

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BYZYLYK KUNDER MUSHKONJAVE

MARKA : REMAX

MATERIALI : SILIKON + METALE MEMORY

PERMASA : 71.3 x 63.2 x 18.6mm

PESHA : 18.5g

PERBERJA KUNDER MUSHKONJAVE : ESENCE E VERTETE BIMESH ZBRAPESE

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / BLU / PORTOKALLI / JESHILE / VJOLLCE

KOHEZGJATJA : 180 DITE

VECORI : DIZENJUAR NGA PROFESIONISTET E RENAX ME ESENCAT ME TE ZGJEDHURA TE BIMEVE TE VERTETA TE CILAT MUSHKONJAT E URREJNE E BEJNE KETE PRODUKT NJE PRODUKT SHUME CILESOR DHE TE DOMOSDOSHEM,

ESENCA E PERPUNUAR ME TEKNOLOGJINE ME TE FUNDIT, PA KIMIKATE TE DEMSHME E BEN KETE BYZYLYK TE SHENDETSHEM DHE TE SIGURT MADJE EDHE PER FEMIJET DHE GRATE SHTATEZENA,

ESENCA E VENDOSUR NE DY SKAJET E BYZYLYKUT E DYFISHOJNE EFIKASITETIN DUKE OFRUAR DHE NJE MBULIM TE PLOTE TE CDO LLOJI TE MUSHKONJAVE PER NJE UNIVERSALITET TOTAL, PRANDAJ MUND TA PERDORNI KETE BYZYLYK KUDO,

SIGURI 360° ME DIAMETER PREJ 5 METRA JU SIGURON MBROJTJE TE PLOTE NE CDO KOHE PER PLOT 180 DITE,

MATERIALE TE ZGJEDHURA PER NJE SHPERNDARJE KONSTANTE DHE TE NGADALTE TE ESENCES BIMORE,

SHUMELLOJSHMERI NGJYRASH PER NJE VARIACION ZGJEDHJESH TE LARMISHME,

KAPJE E SIGURT ME MAGNET DHE METALE MEMORY QE NUK LIROHEN ME KALIMIN E KOHES,

PERMASA TE VOGLA KOMPAKTE PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR,

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%