Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Boks Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 2400mAh

PERMASAT : 780 x 61.5 x 61mm

NJESITE E BOKSEVE : BOKSE TE FREKUENCES SE PLOTE x 4, SUBWOOFER BASSI x 3

MENYRA E LIDHJES : BLUETOOTH, COAXAL, AUX, USB, KARTE MEMORIE microSD

FUQIA TOTALE E BOKSIT : 40W MAX

FREKUENCA E PERGJIGJES : 24020Hz - 24800Hz

VECORI : PERMASA TE MREKULLUESHME SI HOME THEATRE, POR BOKS I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 5.0, VEND PER KARTE TF MicroSD DHE FISHE AUXI,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA PORTABEL DHE PAMJE SERIOZE, BOKSI ESHTE PERFEKT PER CDO AMBJENT,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 7,000 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%