Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS PORTABEL ME BLUETOOTH

MARKA : XO

BATERIA: 300mAh

MATERIALI: ABS + PC

KOHA: 2.5 ORE DEGJIM MUZIKE / 2 ORE KARIKIM

FREKUENCA: 20 - 20000Hz

DISTANCA TRANSMETIMIT: 10 METRA

VECORI: SUPER PRODUKT, BOKS MINI PORTABEL QE MUND TA MERRNI KUDO QE JENI, I LEHTE NE PERDORIM,

MATERIAL SUPER I LEHTE DHE CILESOR,

PRODUKT AUTENTIK I MARKES XO, HIGH QUALITY,

VJEN ME VERSION BLUETOOTH 5.0, DHE I LEHTE PER TA LIDHUR ME TELEFONIN TUAJ,

VJEN ME BASS TE PERFORCUAR NE SAJ TE CIPIT INTELIGJENTE,

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,200 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%