Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH / KUFJE / BATERI E JASHTME

MARKA : T&G

MODELI : TG-807

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : <10m

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 150Hz - 20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM RRETH 4-5 ORE

PERMASA : 127 x 46 x 46mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / USB

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE /GRI / JESHILE / KAMOUFLAZH

VECORI :  DIZENJIM SI BOKS ME BLUETOOTH, KUFJE DHE BATERI E JASHTME NE NJE VEND TE VETEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI DHE KUFJET,

KAPACITETI PREJ 1500mAh KARIKON KUFJET DHE NJE PAJISJE TUAJEN ME ANE TE KABLLOVE USB,

SUPORTON USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE ME NGJYRA TE NDRYSHME, SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

COLOR
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 3,200 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri e jashtme