Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-296

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-296

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : ≥90db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 2-4 ORE

PERMASA : 120 x 51 x 63mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB /

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / GRI / JESHILE / PORTOKALLI

VECORI :  DIZENJIM ME MUNDESI ZGJEDHJE NGA NGJYRA TE NDRYSHME,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%