Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless
Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless

Bateri E Jashtme 10000mah Me Porte Usb / Type-c + Karikim Wireless

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

HYRJE MICRO : DV 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.33A / 12V - 1.5A

DALJE USB : DC 5V - 4.5A / 4.5V - 5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE WIRELESS : 5W / 7.5W / 10W / 15W

NGJYRA : E ZEZE / BLU

PERMASA : 130.6 x 64.7 x 12.5mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE SIPERFAQJA E KARIKIMIT WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DRITAT LED NE TRUP TE BATERISE TREGOJNE NIVELIN E BATERISE NE INKREMENTE 25%,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE WIRELESS ( SERIA SAMSUNG S6 E LARTE, IPHONE 8 E LARTE, AIRPODS ETJ. )

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

COLOR
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 4,000 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%