Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED

Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED

Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED
Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED
Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED
Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED
Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED
Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED

Bateri E Jashtme Hoco 10000mAh Me Elektrik Dore LED

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000mAh

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

HYRJE TYPE-C : 18W

DALJE TYPE-C : 20W

DALJE USB : 22.5W

VECORI : ELEKTRIK DORE I FUQISHEM ME 3 NIVELE NDRICIMI,

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM STABEL DHE I NJETRAJTSHEM,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DRITE E FUQISHME LED NE RAST EMERGJENCE APO VENDE TE ERRETA,

EKRAN DIGJITAL LED QE TREGON NIVELIN E MBETUR TE BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB / TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,600 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%