Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me Dalje 12V Per Modem/Router/Kamera etj

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2A

DALJE USB : 4.5V - 5A / 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

PERMASAT : 140*68*16mm

PESHA : 230g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DALJE E POSACME 12V PER FURNIZIMIN ME ENERGJI TE MODEMIT/ROUTERIT, KAMERAVE TE NDRYSHME DHE PRODUKTEVE TE TJERA DIGJITALE,

KARIKIM I SHPEJTE,  I SIGURT DHE CILESOR,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

INDIKATORE LED TE NIVELIT TE BATERISE

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 3,300 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%