Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 30000mAH

IP INPUT: 5V/2A Max

MICRO INPUT: 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A Max

TYPE-C INPUT: 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A Max

DALJE USB1: 5V - 2A / 9V - 2A

DALJE USB2: 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE USB3: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A / 15V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE USB4 : 4.5V - 5A / 5V - 5A / 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 20V - 2.25A ( 45W MAX )

TYPE-C OUTPUT: 5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A

USB 1+2+3 OUTPUT: 5V/3A MAX

USB4+TYPE-C OUTPUT: 5V/3A

TOTAL OUTPUT: 15W + 18W

MATERIALI : PC + ABS

I SIGURTE NGA: MBINGARKESA, MBINXEHJA, MBIKARIKIMI, NENKARIKIMI, QARKU I SHKURTER, FUSHA MAGNETIKE 

 TJETER : MATERIALI I ZGJEDHUR POR I LEHTE NE PESHE, ME PAMJE FANTASTIKE DHE FUNKSIONALITET DUKE E BERE KETE BATERI PERFEKTE PER UDHETIME, KAMPING ETJ

KAPACITET 30000MAH MBAN DERI NE 10 ORE KARIKIM,

KARIKON NJEKOHESISHT DHE JASHTEZAKONISHT SHPEJT ME FUQI DERI NE 33W

PANELI DIGJITAL LED TREGON ME SAKTESI NIVELIN E MBETUR TE BATERISE, AMPERAZHIN DHE VOLTAZHIN,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 4,800 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%