Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X

Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X

Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X
Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X

Bateri E Jashtme 4000mah Me Wireless + Cover Moxom Per Iphone X

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET 1 + 1 , BATERI E JASHTME + COVER

MARKA : MOXOM

E PERSHTATSHME PER : iPHONE X / iPHONE XS

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAH

HYRJE LIGHTNING / TYPE-C : 5V / 2A

DALJE WIRELESS : 5V / 1A

DALJE TYPE-C : 5V / 2A

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : PC + TPU

VECORI : NJE COVER UNIK + BATERI E JASHME WIRELESS,

MATRIALI I CILESISE SE LARTE,

PERDORET LEHTESISHT SECILA PJESE ME VETE DHE BASHKOHET PO PRAPE SHUME LEHTE ME MAGENT,

MBROJTJE E SHKELQYER NGA RENIA, GERVITSHJA, PLUHURA DHE FALE BATERISE EDHE NGA HUMBJA E ENERGJISE,

KARIKON NJEKOHESIHT DY PAISJE, MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

TJETER : ESHTE SHUME PRAKTIK SAQE MUND TA PERDORNI PERSERI TELEFONIN ME NJE DORE

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,200 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%