Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : 5V/3A, 9V/2A 18W

KARIKIM WIRELESS5W/7.5W/10W

OUTPUT USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A 18W

DALJE : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 14 x 6.8 x 1.7 cm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,400 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%