Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mah Fast Charge 18w Baseus Me Dy Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE MICRO : DC 5V / 2.1A , 9V / 2A , 12V / 1.5A   18W(MAX)

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.1A , 9V / 2A , 12V / 1.5A   18W(MAX)

DALJE USB : DC 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A   18W(MAX)

DALJE USB-C : DC 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A   18W(MAX)

PERMASA : 136 x 67 x 16 mm

PESHA : 218 g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

KARIKIM I SHPEJTE I DYANSHEM, NE DALJE DHE NE HYRJE TE BATERISE

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

INDIKATORET LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

KONFROM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

COLOR
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,400 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%