Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta

Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta

Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta
Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta

Bateri E Jashtme 20000mah Baseus Me Kater Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE USB TYPE-C :  5V-3A 9V-2A

DALJE USB-A : 4.5V-5A 5V-4.5A 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A

iPHONE5V-2A 9V-2A

PERMASA : 175 x 95 x 22 mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOHET VETE DHE TE KARIKOJE PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

VESHJE MATTE KUNDER SHENJAVE TE GISHTAVE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

MODELE TE NGJASHME: https://konekta.al/search?type=product&q=NOT+tag%3A__gift+AND+bateri+e+jashtme*

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,800 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%