Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus

Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus

Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus
Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus

Aromatizues Makine Metalik Super I Vogel Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES : SIPAS DESHIRES

PERMASA : 76.3 x 76.3 x 21.1 mm

PESHA : 43g

PAKETIMI PERMBAN 4 RIMBUSHJE -KOLONJE 2 COPE ,LIMON DHE AROME OQEANI 

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE SI PERLE,

AROMATIZUES -NEUTRALIZUES (NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

MATERIAL METALIK CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

DIZENJIM I VECANTE QE E QARKULLON AROMEN NE TE GJITHE MAKINEN,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

AROMA ZGJAT SHUME SAQE NJE RIMBUSHJE MUND T'JU AROMATIZOJE MAKINEN PER 6 MUAJ

PERDORIM I LEHTE DHE PRAKTIK, MJAFTON NJE SHTYPJE PER TA HAPUR DHE PER 5 SEKONDA MBUSH MAKINEN ME AROME TE FESKET NATYRALE

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%