Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra

Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra X
+
-
=

?
Porosit Tani

Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra

Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra
Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra

Aromatizues Makine Metalik Remax Ne Tre Ngjyra

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE SI PERLE,

AROMATIZUES -NEUTRALIZUES (NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

MATERIAL METALIK CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

DIZENJIM I VECANTE QE E QARKULLON AROMEN NE TE GJITHE MAKINEN,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

PERDORIM I LEHTE DHE PRAKTIK, MJAFTON NJE SHTYPJE PER TA HAPUR DHE PER 5 SEKONDA MBUSH MAKINEN ME AROME TE FESKET NATYRALE.

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%