Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA Me USB3.0 dhe PD Type-C 100W per Telefon/Tablet/Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR 

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : VGA, HDMI, USB3.0, TYPE-C PD 100W

PERMASA : 109 x 28.8 x 11.6

GJATESIA E KABELLIT : 15cm

PESHA : 41g

VECORITE: LIDHET ME TABLET, KOMPJUTER, TELEFON.

ADAPTORI VJEN ME PORTE HDMI+VGA PER TA LIDHUR PAJISJEN TUAJ TYPE-C ME NJE EKRAN ME TE MADH PER ME SHUME 

SUPORTON REZOLUCIONIN 4K(HDMI) DHE 1080P(VGA)

DIZANJI SHUME I BUKUR, I VOGEL, PORTABEL, VENDOSE NE PUNE DHE FUNKSIONON SHPEJT,

SHPEJTESI E LARTE E TRANSFERIMIT TE TE DHENAVE NEPERMJET PORTES USB3.0 DERI NE 5Gbps, PERDORET EDHE PER TE LIDHUR AKSESORE TE JASHTEM SI MAUS, TASTIERE ETJ.

PORTE KARIKIMI PD 100W QE MOS TE BLLOKONI PORTEN E KARIKIMIT GJATE PERDORIMIT TE ADAPTORIT,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR LEHTESISHT ME VETE

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,400 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%