Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA

Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR 

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : VGA, HDMI,

VECORITE: LIDHET ME TABLET, KOMPJUTER, TELEFON.

ADAPTORI VJEN ME PORTE HDMI+VGA PER TA LIDHUR PAJISJEN TUAJ TYPE-C ME NJE EKRAN ME TE MADH PER ME SHUME 

SUPORTON REZOLUCIONIN 4K(HDMI) DHE 1080P(VGA)

DIZANJI SHUME I BUKUR, I VOGEL, PORTABEL, VENDOSE NE PUNE DHE FUNKSIONON SHPEJT,

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%