Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone

Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone

Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone
Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone
Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone
Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone
Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone

Adaptor Origjinal Nga Lightning Ne Aux 3.5mm Apple Per Iphone

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm

MARKA : APPLE

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E SIPER

VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERDORET PA E HEQUR COVERIN E TELEFONIT,

PERSHTATET ME SHUMICEN E KUFJEVE ME DALJE AUX 3.5mm
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,700 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%