Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus

Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus

Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus
Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus

Adaptor Nga Lightning Ne Hyrje Dyfishe Lightning Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LIGHTNING

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + TPE + ALUMIN

DALJE : 2A

PERMASA : 2.8 x 1.1 x 0.9 cm

PESHA : 4g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E SIPER

VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

TELEFONATA TE QARTA DHE PA SHKEPUTJE ZERI

PERSHATATET GJERESISHT ME PAISJET ME PORTE LIGHTNING

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN PER TA PEDORUR

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 800 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%