Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w

Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w

Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w
Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w

Adaptor Me Shume Porta 6 Ne 1 Me Porte Type-c Baseus Multifunksionale ,lexues Per Karten E Memorjes, Adaptor Networku(Usb 3.0, Rj45, Hdmi, Sd, Micro Sd) Fuqia 60w

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM WINDOWS 10 OSE ANDROID 8.0.0 E SIPER

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K / 30Hz

2 X PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 900mAH MAX DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTA TYPE-C : KARIKIM I SHPEJTE ME POWER DELIVERY 60W MAX

PORTA PER LEXIMIN E KARTAVE SD DHE MICRO SD

PORTA LAN PER KABELL INTERNETI

VECORI : DIZENJIM I PERDITESUAR, ME PAMJE DHE CIP MODERN

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, NJE PARTNER I DOMOSDOSHEM

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN OSE CELULARIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 3.0 DUKE E KTHYER LAPTOPIN APO CELULARIN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER T'E PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

PROJEKTONI PAMJET NGA TELEFONI JUAJ TEK TELEVIZORI, MONITORI ETJ,

COLOR
Cmimi real Lek 11,900 Oferte Lek 9,200 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%