Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-c Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS -TPE

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

HYRJE : USB 3.0 / TYPE-C

PERMASA : 60.3 x 60.3 x 23 mm

PESHA : 40g

GJATESIA E KABELLIT : 12cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE TYPE-C

PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

3 X USB 2.0 : ME DALJE 500mAH MAX DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 480MBps

PORTA MICRO : DALJE 5V DHE MUND TE LEXOJE HARDDISK TE JASHTEM DERI NE 4TB

VECORI : DIZENJIM I VECANTE NE FORME RRETHI PER TE ZENE ME PAK VEND

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI TE TE DHENAVE

SHUME PORTA USB KU MUND TE LIDHNI MAUS , TASTIERE, FRESKUESE ETJ SIPAS RASTIT TE PERDORIMIT

MATERIAL CILESOR I LEHTE ME PERMASE TE VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TE GJITHA PORTAT USB MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE ME DRITE LED RRETHORE PER TE DALLUAR GJENDJEN E PUNES SE PAISJES

COLOR
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,500 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%