Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus

Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus

Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus
Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus

Adaptor Me Porte Interneti Lan (Rj45) Per Laptop Me Porte Usb / Type-c Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E KABELLIT : 12cm

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE PORTE LAN PER KABLLO INTERNETI

PORTA LAN E INTERNETIT : SHPEJTESI DERI NE GIGABIT

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA LAN PER KABLLO INTERNETI ME SHPEJTESI DERI NE 1000MB/s

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

PERDORIM I MENJEHERESHEM - VETEM LIDHENI ME KABELLIN E INTERNETIT DHE LUNDRONI RRJETIN TE QETE ME SHPEJTESI MARRAMENDESE,

INDIKATORET LED TREGOJNE STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Material
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,800 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%