Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning
Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

Adaptor Me Porte Interneti LAN (RJ45) Me Kabell Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : XO

MATERIALI : PVC + ABS

GJATESIA E KABELLIT : 15cm

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING DHE PORTE LAN PER KABLLO INTERNETI

PORTA LAN E INTERNETIT : SHPEJTESI DERI NE 100Mbps

VECORI : **PERDORET DUKE E LIDHUR ME BURIM ENERGJIE TE JASHTEM**
**FIKNI WIFI DHE INTERNETIN E KARTES PARA SE TA LIDHNI ME PAJISJEN TUAJ**

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA LAN PER KABLLO INTERNETI ME SHPEJTESI DERI NE 100Mbps

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

PERDORIM I MENJEHERESHEM - VETEM LIDHENI ME KABELLIN E INTERNETIT DHE LUNDRONI RRJETIN TE QETE ME SHPEJTESI MARRAMENDESE,

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%