Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus

Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus

Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus
Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus

Adaptor Me Porta Per Karte Sd Dhe Tf Per Telefona Android / Laptop Me Porte Type-c Dhe Usb Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PESHA : 18g

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM WINDOWS 10 OSE ANDROID 8.0.0 E SIPER

PORTA : KARTE SD / TF

DALJE : USB DHE TYPE-C

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA PER KARTE SD DHE MICRO SD ( TF ) PER LEHTESI NE PERDORIM

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN OSE CELULARIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%