Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge

Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge

Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge
Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge
Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge
Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge

Adaptor Karikimi Per Makine Xo Me Dy Porta Usb Fast Charge

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : XO

HYRJE : DC12 - 24V

MATERIALI: PC + ALIAZH ALUMINI

DALJE : DC5V / 3.5A

PORTA DALESE : 2 USB

NGJYRA : SILVER / BLUE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PASIJES DUKE MBROJTUR BATERINE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT, KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

DIZENJIM ARTISTIK I PRODUKTIT, VJEN 4 NE 1 DHE FAST CHARGE,


Color
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 600 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%