Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning

Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning

Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning

Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KARIKUES PER MAKINE

MARKA: MOXOM

MODELI: KC-13

PORTA USB: 2

HYRJE: DC 12 / 24V

DALJE: DC 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A

PERMASAT : 18 x 9 x 5 cm

PESHA : 60g

VECORI: PRODUKT ORIGJINAL MOXOM,

ME 2 PORTA KARIKIMI DHE FISHE MIKRO OSE LIGHTNING,

DIZAJN MODERN, KOMPAKT DHE PREJ MATERIALI SHUME CILESOR,

TEKNOLOGJIA QUALCOMM 3.0 MUNDESON NJE KARIKIM "FAST" TE SHPEJTE, TE PANDERPRERE DHE TE SIGURTE PER PAJISJEN TUAJ ME NJE TOTAL PREJ 36W,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NE TE NJETEN KOHE, TE PAVARURA NGA NJERA-TJETRA,

MASA TE SHUMTA PER MBROJTJEN E PAJISJES, KARIKUESIT DHE MAKINES SUAJ NGA TEMPERATURA E LARTE, MBINGARKESE ELEKTRIKE APO TENSIONI I LARTE,

SHUME I LEHTE NE PERDORIM, QE NE VENDOSJEN E PARE ESHTE GATI PER PERDORIM,

Size
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%