Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital

Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital

Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital
Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital

Adaptor Karikimi Per Makine 45W + Tregues Digital

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI SQUARE SMART

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ABS

PESHA : 45g

NGJYRA : E ZEZE 

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE USB-A: DC 4.5V/5A;  5V/4.5A;  9V/3A;  12V/3A;  20V/2.25A

DALJE USB-C : PD - 5V/3A;  9V/3A;  12V/3A;   15V/3A;   20V/2.25A

SHENIM : DALJE 20V NGA ADAPTORI ARRIHET NGA AUTOMJETE QE KANE DALJE 24V(P.SH KAMIONI)

PERMASA : 60.5 x 30.5 x 30.5 mm

DALJE MAX : 5V / 6A 

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

INDIKATOR LED QETESUES PER TA DALLUR GJATE NATES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAJISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS PER CILESI DHE SIGURI

TREGUES DIGJITAL INTELIGJENT ME MONITORIM NE KOHE REALE TE VOLTAZHIT

TYPE
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,600 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%