Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning

Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning

Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning
Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning

Karikues Per Makine Inteligjent Me Fishe Micro / Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KARIKUES PER MAKINE

MARKA: MOXOM

MODELI: 

PORTA USB: 2

HYRJE: DC 12 / 24V / 1.5A

DALJE: DC 5V / 2.4A

VECORI: PRODUKT ORIGJINAL MOXOM,

ME 2 PORTA KARIKIMI DHE FISHE MIKRO OSE LIGHTNING,

DIZAJN MODERN, KOMPAKT DHE PREJ MATERIALI SHUME CILESOR,

TEKNOLOGJIA AUTO-ID MUNDESON NJOHJEN E PAJISJES TUAJ DUKE I MUNDESUAR NJE KARIKIM "FAST" TE SHPEJTE, TE PANDERPRERE DHE TE SIGURTE, NE PARAMETRAT QE VETE PAJISJA KERKON,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NE TE NJETEN KOHE, TE PAVARURA NGA NJERA-TJETRA,

MASA TE SHUMTA PER MBROJTJEN E PAJISJES, KARIKUESIT DHE MAKINES SUAJ NGA TEMPERATURA E LARTE, MBINGARKESE ELEKTRIKE APO TENSIONI I LARTE,

SHUME I LEHTE NE PERDORIM, QE NE VENDOSJEN E PARE ESHTE GATI PER PERDORIM, 

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 600 Ulje 57%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%