Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom

Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom

Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom
Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom
Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom
Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom
Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom
Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom

Adaptor Karikimi Me Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Moxom

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 5V - 2.4A MAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PORTA : 2 x USB 

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT, 

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NJEKOHESISHT,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,600 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%