Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Hoco 2.1a

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI CELULARI

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC

PESHA : 41g

NGJYRA : GOLD / SILVER

PORTA DALESE : 2 USB

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.3A Max

DALJE : 5V 2.1A Max

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Color
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 700 Ulje 46%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%