Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Dhe Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI- I SHPEJTE (QUICK CHARGER) 

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E BARDHE

HYRJE :100-240V 50-60Hz 0.7A MAX

DALJE USB ( QC 3.0 ) : DC 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A

DALJE USB : 5V / 1A

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ELEKTRONIKE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ME TEKNOLOGJINE QC3.0

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,700 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%