Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax

Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax

Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax
Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax

Adaptor Karikimi 30w Fast Charge me Usb / Type-c Per Makine Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE / SILVER

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE USB1 : 5V - 4.5A / 9V - 3A / 12V - 2.5A ( 30W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 2.5A / 15V - 2A / 20V - 1.5A ( 30W MAX )

DALJE USB + TYPE-C : 5V - 4.8A

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH, 

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS 

COLOR
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,400 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%