Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus

Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus

Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus
Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus

Adaptor Karikimi Digital Display Per Makine 65W Me 2 Porta Usb / Type-c Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + PC

PESHA : 40g

NGJYRA : E ZEZE / GRI

INPUTI: DC 12-24V

DALJE USB : DC 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A; 20V/1.5A Max

DALJE TYPE-C : 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A Max

TOTAL OUTPUT: 18W+45W (63W)

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR, 

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,


COLOR
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%