Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus

Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus

Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus
Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus
Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus
Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus
Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus

Adaptor Karikimi 65w Me Porte Type-c Dhe Usb Fast Charge Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PESHA : 40g

NGJYRA : E BARDHE

PORTA DALESE : 2 USB

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 0.3A Max

DALJE : 5V / 2.4A Max

VECORI : DIZENJIM UNIK SI MBAJTESE TELEFONI GJATE KARIKIMIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,800 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%